İletişim isteği

Bize Ulaşın!

Bir sorun var? Lütfen formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

Çalışma saatleri:

Pazartesi Cuma
08.00-12.00 / 13.30-17.00
Cumartesi: kapalı
Pazar: kapalı
ve düzenlemeye göre randevular

İletişim Formu

Bellcomturkiye.com – taşınma, apartman temizliği, bina temizleme, pencere temizleme, çilingir hizmetleri, marangozlar, çömlekçiler ve daha fazlası

Dairenizi temizlemede size yardımcı olacak birini mi arıyorsunuz yoksa ofisinizde profesyonel pencere ve bina temizliği yaptırmak mı istiyorsunuz? İstanbul’da veya Türkiye’nin başka bir yerinde bir uzman arıyorsanız ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, fuarımız sizin avantajınızdır.

Dairenizi temizlemenize yardımcı olacak birini mi arıyorsunuz yoksa ofisinizde profesyonel pencere ve bina temizliği yaptırmak mı istiyorsunuz? Örneğin, İstanbul’da veya İstanbul’da başka bir yerde bir uzman arıyorsanız ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, zanaat değişimimiz sizin avantajınızdır.

Ticaret fuarımız aracılığıyla avantajlarınız

Hizmetlerimizle, ihtiyaçlarınıza uygun bir zanaatkar veya temizlikçi bulmak için çeşitli seçeneklere sahipsiniz. Doğrudan bir servis sağlayıcı arayabilir ve bu konuda esnaf listesine bakabilirsiniz. Alternatif olarak, kendi ihalenizi başlatabilirsiniz – bu özellikle örneğin taşınan ev temizliği, apartman temizliği, bina temizliği veya pencere temizliği için kesin kriterleri entegre etmek istiyorsanız önerilir.

Bellcomturkiye.com sadece müşteri olarak değil, zanaatkar olarak da size çok büyük avantajlar getiriyor. Şirket profiliniz ve ücretsiz giriş ile, iyi ücretli işleri güvence altına alabilir ve şirketinizin veya hizmetinizin tanınmasını sağlayabilirsiniz. Ücretsiz bilgi hizmeti ile, uzmanlığınıza bağlı olarak potansiyel teklifler hakkında e-posta bildirimleri alacaksınız.

Kapsamlı hizmet yelpazesini kullanın

Tecrübeli bir zanaatkarın hangi işi yapmasını istersiniz ya da tutkulu bir zanaatkar olarak yapmak ister misiniz? İster temizlikçi ister ev temizliği konusunda uzman olun – platformumuz Ankara, İzmir ve Adana, Bursa ve Gaziantep ve diğer tüm bölgelerde sipariş veya müteahhit bulmak için kullanılabilir. Pencere temizliğiniz için doğru teklifi, taşınmanız veya yer değiştirme temizliğiniz için doğru yardımcıları bulacaksınız ve ofisinizin temiz olmasını sağlayacak güvenilir bir temizlikçiyi garanti edeceksiniz.

Antalya ve tüm Türkiye’ye yönelik platformumuzda, hem ticari hem de özel müşteri ve müteahhit olarak tavsiye edilirsiniz. Pencere temizliğinde uzman arıyorsanız veya taşınma konusunda yardım seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bize ulaşın ya da Türkiye için el sanatları borsamıza bir göz atın!

Uzun meslek yolları geçmişte kaldı

Ev temizliği veya apartman temizliği söz konusu olduğunda, genellikle hızlı olmak gerekir. Bu nedenle, uygun bir teklif aramak veya çok sayıda zanaatkarla iletişim kurmak için uzun zaman harcamak pek mantıklı değildir. Hizmetimiz, bir zanaatkar aradığınız bölgeden bağımsız olarak basit ve hızlı bir karşılaştırma içerir.

Ressamlar, marangozlar, pencere temizleme veya bina temizliği uzmanları, güvenilir bir temizlikçi veya zemin katmanı ve elektrikçi bulun. İstanbul ve diğer tüm hizmet alanlarında, güvenilir ve hızlı hizmet sağlayıcı arama söz konusu olduğunda bir numarayız.

Bir zanaatkar olarak, kolayca ve sadece birkaç adımda kayıt olabilirsiniz. Bir abonelik almıyorsunuz ve hiçbir masrafınız yok. Bağlayıcı olmayan bir aracılık hizmetinden yararlanır ve ilgili müşterileri en basit şekilde bulursunuz.

Bir müteahhit olarak, hemen taşınmanıza yardımcı olacak, taşınma veya apartman temizliği ile ilgilenecek veya bir uzman olarak pencere temizliğinizi devralacak bir uzman bulacaksınız.

Hangi hizmeti veya hangi ticareti ararsanız arayın, platformumuzda bulacaksınız! Portalımızda İstanbul’daki temizlik, bina temizliği veya temizlikçi için yardımcıları çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Pin It on Pinterest

Bir siparişiniz varsa, formumuzu ücretsiz olarak doldurun ve hemen çeşitli firmalardan / ustalardan birkaç teklif alacaksınız.
Ücretsiz kayıt olun ve siparişinizi yayınlayın

Bir şirket / zanaatkar olarak sürekli yeni müşteriler aramalısınız. Bellcom'a kaydolun ve yakında bölgenizden ve tüm Türkiye'den yeni sorular alacaksınız.
Şirketler / zanaatkarlar için ücretsiz kayıt

Giriş