Yeni iş

Yeni iş

Yeni kullanıcı kaydı
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
captcha
*Gerekli alan
Platformumuz nasıl kullanılır:
1. Ücretsiz kayıt ve kullanım
Hiçbir riskiniz veya yükümlülüğünüz yok…
Bağlayıcı olmayan teklifleri olabildiğince çabuk almak için tek yapmanız gereken kayıt olmaktır. Kayıt elbette ücretsizdir.
2. İstenen hizmeti bir kez tanımlayın
ve herkes ne hakkında olduğunu biliyor…
Unvan, bölge ve iş kategorisine göre akıllı filtreleme sayesinde talebiniz anında doğru ustaya iletilir.
3. Teklifleri karşılaştırın
Daha fazla çaba harcamadan optimum fiyat-performans genel bakışına sahip olursunuz…
Esnaflar hemen sipariş için size bir teklif gönderme şansına sahipler. Herhangi bir sorgu Bellcom aracılığıyla da yapılabilir. Hesabınızda alınan teklifleri görüntüleyebilir ve karşılaştırabilirsiniz.
4. Teklif seçin
Standartlarınıza göre en iyi teklifi seçin ve en iyi teklifi onaylayın…
Alınan bir teklif 10 gün boyunca geçerlidir. Günün veya günün herhangi bir saatinde onaylayabilirsiniz. Size uygun bir teklif yok mu? O zaman daha iyi bir tane bekleyin.
5. İşi değerlendirin
böylece herkes sizin deneyimlerinizden, siz de diğerlerininkinden yararlanabilsin…
Çalışma talep edildiği gibi gerçekleştirildi mi? Ustaları başkalarına tavsiye eder misin? Bilgi verin ve başkalarından bilgi alın. Değerlendirme işlevi ayrıca bir karar vermenize yardımcı olur.

Bellcom’daki esnaf araştırması ile siparişlerinizi sayısız yükleniciye ücretsiz olarak iletebilirsiniz. Akıllı filtrelememiz sayesinde sorularınız istenilen bölge ve sektördeki ustalara hızlı bir şekilde ulaşacaktır. İster bahçe işleri, ister taşıma siparişleri, boyama, temizlik veya diğer hizmetler. Bizimle, siparişiniz doğru ellere ulaşacaktır. Siparişinizi burada arıyoruz! Etkinleştirmeden sonra, siparişiniz tüm ilgili esnaf tarafından bizim sayfamızdan görülebilir. platforma siz girmeden ayrı ayrı yazmak zorunda kalırsınız. Açıklamanız sayesinde, sağlayıcılar özel bir teklif hazırlayabilir. Bu hemen kişisel hesabınıza gönderilecektir. Tek yapmanız gereken karşılaştırmak ve seçmek. Çabanız minimumda tutuluyor. Zanaatkar arayışı hiç bu kadar verimli olmamıştı. Bahçe işleri, boyama, sıva, temizlik veya taşıma işleri için en uygun teklifi şimdi ücretsiz olarak bulun.

Pin It on Pinterest