Veri koruması

Veri koruması

1. Bellcom Services platformu ve veri koruma alanındaki hedefleri

Kişisel verilerin korunmasını çok ciddiye alıyoruz. Aşağıda, bellcomturkiye.com platformunun veri koruma anlamına geldiğini, verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve özelleştirilebilir hizmetlerimizi kullandığınızda bunun sizin için ne anlama geldiğini kısaca göstermek istiyoruz. Temel olarak, bizim tavrımız, gizliliğinizi korumanın son derece önemli olduğu yönündedir. Bu nedenle, veri korumaya ilişkin yasal hükümlere uymak elbette bizim için bir konudur. Ek olarak, hangi verileri ne zaman kaydettiğimizi ve bunları nasıl kullandığımızı her zaman bilmeniz bizim için önemlidir.

2. Kişisel veriler nelerdir?

Kişisel veriler, belirli veya tanımlanabilir bir kişinin kişisel ve olgusal durumları hakkındaki tüm bilgilerdir. Bu, (doğru) adınız, adresiniz veya diğer posta adresiniz, telefon numaranız gibi bilgileri ve ayrıntıları içerir. E-posta adresiniz, kimliğinizin tanınmasını sağlayacak şekilde adınızla ilişkili olması durumunda da dahil edilir. Bu, kimliğinizi belirlemek için kullanılamayacak bilgileri içermez. Bu tür bilgiler örneğin: isminize herhangi bir atıfta bulunmadan tüm bilgiler, örneğin sadece boyunuz, yalnızca cinsiyet veya yaş veya eğitim veya gelir hakkında bilgiler. İnteraktif hizmetlerimizin çoğu durumunda, bu tür verileri girme seçeneğiniz vardır (bir isme başvurmadan). Genel nitelikteki bilgiler, örneğin \ ‘İnternet kullanıcılarımızın% 15’i 55 ile 65 yaşları arasındadır \’ da kişisel veri değildir. Dolayısıyla bu tür bilgiler, bir kişiyi tanımlayan veya en azından onu tanımlanabilir yapan kişisel verilerdir. Tüm bu veriler, teknik ve organizasyonel önlemlerle sağladığımız veri koruma düzenlemelerine uygun olarak özel korumaya tabidir.

3. Kişisel verileriniz ne zaman ve nerede toplanır ve saklanır?

Prensip olarak, web sitemizi genel olarak erişilebilir kısımda ziyaret etmek için sizden herhangi bir veriye ihtiyacımız yoktur. Anonim kalıyorsunuz. Bir sözleşmeyi işleme koymak için gerekliyse sizden her zaman adınızı, adresinizi ve diğer gerekli bilgileri isteyeceğiz. Kişisel verileriniz, kişiselleştirilmiş veya etkileşimli hizmetlerimizden birini kullandığınızda veya bunlara kaydolduğunuzda, örneğin bir haber bülteni sipariş etmek, bir yarışmaya katılmak veya uygun fiyatlı içeriğe erişmek için de toplanır ve saklanır. Bu durumda ilgili hizmet için gerekli olan kişisel veriler ve kişiselleştirilmesi talep edilecektir. Kişisel durumlarda, kişisel olarak daha fazla özel bilgi sağlanırsa, sizden bilgilendirilmiş bir onay beyanı sunmanız da istenecektir.

4. Kişisel verileri aktarmak için

Bellcomturkiye.com platformu kişisel bilgilerinizi yalnızca bu beyannamede açıklanan şekilde kullanır ve yalnızca sizinle yapılan sözleşmelerin ifasına dahil olan şirketlere aktarır. Aksi takdirde kişisel bilgileriniz, siz açık rızanızı vermedikçe veya örneğin adli veya resmi bir emir nedeniyle teslim etmek zorunda olmadıkça üçüncü şahıslara aktarılmayacaktır.

Kişisel verilerinizin korunması …

Pin It on Pinterest

Bir siparişiniz varsa, formumuzu ücretsiz olarak doldurun ve hemen çeşitli firmalardan / ustalardan birkaç teklif alacaksınız.
Ücretsiz kayıt olun ve siparişinizi yayınlayın

Bir şirket / zanaatkar olarak sürekli yeni müşteriler aramalısınız. Bellcom'a kaydolun ve yakında bölgenizden ve tüm Türkiye'den yeni sorular alacaksınız.
Şirketler / zanaatkarlar için ücretsiz kayıt

Giriş