Şirketler / zanaatkarlar için

Şirketler / zanaatkarlar için

Yeni kullanıcı kaydı
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
captcha
*Gerekli alan
Bellcom’daki Avantajlar
Yeni müşterileri hızlı ve kolay bir şekilde bulun.
1. Zanaatkarlar için çok sayıda iş
Bir zanaatkar olarak her zaman yeni siparişler ve müşteriler bulmanız gerekir. Bellcom ile bunu sizin için kolaylaştırıyoruz. Burada bölgenizden veya Türkiye’nin her yerinden yeni siparişler bulacaksınız. Bellcomturkiye.com üzerinden doğrudan tekliflerinizi yapın ve daha fazla müşteri çekmek için çalışmalarınızı müşterilerinizin derecelendirmesini sağlayın.
2. Şirket profili
Bellcom’da esnaf listesinde, logonuz, şirketin tanımı, bölgeye göre faaliyet alanı veya ana sayfanız gibi şirketinizin en önemli verilerini girebileceğiniz kişisel bir şirket profili alırsınız.
3. Seni destekliyoruz
Bellcom’a kaydınız ücretsizdir, sabit maliyet yok, abonelik yok, yükümlülük yok.
4. Bilgi servisi
Yeni sipariş seçenekleri, platformdaki yenilikler ve potansiyel müşterilerden gelen sorular hakkında e-posta bilgisi yoluyla bizden bildirimler alacaksınız. Bir Bellcom üyesi olarak bilgi sahibi olursunuz.

Zanaat işiniz için yeni siparişler mi arıyorsunuz, ancak satın alma maliyetlerinden tasarruf etmek mi istiyorsunuz?

Bellcomturkiye.com’da doğru yere geldiniz! Hangi ticareti veya hangi hizmeti takip ettiğinizden bağımsız olarak, performansınızı arıyoruz. Şirketiniz için sektöre özel yeni işleri şimdi ücretsiz bulun. Bağlayıcı olmayan acente hizmetimiz sayesinde harcamalarınız minimumda tutulmaktadır. Yeni sipariş almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kaydolduktan sonra, şirketiniz Türkiye genelindeki platformumuzda yer alır ve gelecekteki müşterilerinizden yalnızca bir fare tıklaması uzaktasınız. Teklifleriniz ayrıca web sitemiz üzerinden müşteriye sadece birkaç adımda gönderilir. Hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Ressam, kiremitçi, sıvacı, taşıma, nakliye veya temizlik firması olun, özelleştirilebilir profillerimiz ile firmanızı kalabalığın arasından sıyrabilirsiniz. Geri bildirim aracımız sayesinde müşteriler ve sağlayıcılar birbirlerini derecelendirebilirler. İlgilenen müşterilerin önünde parlamanın başka bir yolu! Tereddüt etmeyin ve bugün işinizi kaydettirin, gerisini Bellcomturkiye.com halleder!

Pin It on Pinterest