Yardım ve SSS

YARDIM VE SSS

Bellcomturkiye.com (müşteri) hakkında genel sorular

Bellcomturkiye.com, günlük hayatta ortaya çıkan tüm görevler için en ucuz ve en iyi ustayı veya hizmet sağlayıcıyı bulmanıza yardımcı olan ücretsiz bir hizmettir. Bellcomturkiye.com prensip olarak ters çevrilmiş bir iş rehberidir. Basitçe hangi işin yapılması gerektiğini belirtin ve kayıtlı yüklenicilerden birkaç (fiyat) teklif alacaksınız. Elbette, nihai olarak hangi yüklenicinin ihaleyi alacağını da belirlersiniz. Böylece her zaman en ucuz müteahhidi alırsınız. Değerlendirme fonksiyonu ile, bir yüklenicinin ‘sadece’ ucuz mu yoksa güvenilir bir iş mi yaptığını bir bakışta görebilirsiniz. Hiçbir teklif beklentilerinizi karşılamıyorsa, elbette bir teklifi kabul etmek zorunda değilsiniz. Bu, zamandan, sinirlerden ve paradan tasarruf sağlar.

Hepsinden iyisi: bellcomturkiye.com tamamen ücretsizdir ve zamanı olan herkes tarafından kullanılabilir & Para biriktirmek istiyorum. Buradan siparişinizi doğrudan yayınlayabilirsiniz.

Bellcomturkiye.com (müteahhit) hakkında genel sorular

Yapabildiğin şeyle paranı kazan!

Bellcomturkiye.com, bölgenizde yeni müşteriler ve siparişler bulabileceğiniz bir hizmettir. Bellcomturkiye.com prensip olarak ters çevrilmiş bir iş rehberidir. Müşteri, yüklenici aradığı işi açıklar. Bu Bellcom işini yapabileceğinizi düşünüyorsanız, müşteriye belirli bir fiyat teklifi verebilir veya ek bilgi talep edebilirsiniz. Müşteri daha sonra sözleşmenin hangi Bellcom sağlayıcısına verileceğine karar verir. Bu arada, sözleşmeyi kazanan her zaman en ucuz müteahhit değil, genellikle en iyisidir.

Bellcomturkiye.com derecelendirme sistemi, kötü müteahhitleri cezalandırır ve kaliteli işler sunan müteahhitleri ödüllendirir.

Diğer bellcomturkiye.com üyeleri / esnaf ile sorunların bildirilmesi

Bir müteahhit daha sonra fiyatı arttırırsa, elbette siparişinizi onun tarafından yaptırmak zorunda değilsiniz. Yükleniciyi değerlendirirken, nihai fiyatın teklif fiyatından farklı olup olmadığını ve ne ölçüde farklı olduğunu belirtebilirsiniz. Fiyat taahhütlerini yerine getirmeyen müteahhitler, kötü eleştiriler alacak ve bu nedenle kendilerine zarar verecektir.

Kayıt, giriş ve şifre ile ilgili sorular

Bellcomturkiye.com’u da kullanmak isterseniz, müşteri veya yüklenici olarak buradan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz emrinizde …

Bellcomturkiye.com uygulaması ve kullanımı ile ilgili sorularınız varsa, lütfen bir e-posta veya iletişim formu gönderin. Bellcom Services ekibi, isteğinize 1-2 iş günü içinde yanıt verecektir.

Çalışma saatleri:

Pazartesi-Cuma 08:00 – 12:00 / 13:30 – 17:00
Cumartesi: kapalı
Pazar: kapalı

Pin It on Pinterest

Bir siparişiniz varsa, formumuzu ücretsiz olarak doldurun ve hemen çeşitli firmalardan / ustalardan birkaç teklif alacaksınız.
Ücretsiz kayıt olun ve siparişinizi yayınlayın

Bir şirket / zanaatkar olarak sürekli yeni müşteriler aramalısınız. Bellcom'a kaydolun ve yakında bölgenizden ve tüm Türkiye'den yeni sorular alacaksınız.
Şirketler / zanaatkarlar için ücretsiz kayıt

Giriş