Şartlar ve koşullar

Şartlar ve koşullar

Hem doğrudan www.bellcomturkiye.com kullanırken hem de tüm alt alanları kullanırken ve diğer web sitelerini kullanırken tüm işlemler için geçerli olduğundan, kullanmadan önce lütfen hüküm ve koşullarımızı (1 Eylül 2012 itibariyle) dikkatlice okuyun. Konum (bağlantılar) .

Bellcom Services. Hubstrasse. 101 CH-9500 Wil SG
E-Posta: info@bellcomturkiye.com
İnternet www.bellcomturkiye.com

Ücretlere genel bir bakış için lütfen ana sayfaya gidin. Lütfen şikayet, şikayet veya sorularınızı info@bellcomturkiye.com adresinden bize iletin. I. Genel Koşullar

§ 1 Platform

Bellcom Hizmetleri web sitesi, kayıtlı üyelerin, yasal hükümleri veya genel hüküm ve koşulları ihlal etmedikleri sürece hizmetlerin reklamını yapabilecekleri ve bunları açık artırma olarak kurabilecekleri bir platformdur. Bellcomturkiye.com tarafından yorum yapma zorunluluğu yoktur. Bellcomturkiye.com herhangi bir yasal ihlalin farkına varırsa sorumlu mercilere sorulmadan haber verme hakkını saklı tutar. Bellcomturkiye.com’un kendisi sadece bir temsilcidir ve hiçbir şekilde sözleşme ortağı olamaz.

§ 2 Sözleşmeli ortakların kaydı

1. Özel veya ticari müşteriler önce bellcomturkiye.com’a üye olarak kayıt olurlar ve üye hesabı alırlar. Kaydolarak, bu genel hüküm ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Kayıt ile birlikte bellcomturkiye.com ile üye arasında sitenin kullanımına ilişkin sözleşme imzalanır. Kayıtlar sadece yasal yaştaki gerçek kişilerden veya tüzel kişilerden iç ve dış hukuk kapsamında kabul edilmektedir. Tüzel kişiler için sicildeki ilgili kaydın kanıtı bellcomturkiye.com adresinden talep edilebilir. Tam adı, posta adresini, telefon numarasını ve geçerli bir e-posta adresini girin. İsim olarak e-posta adresi yeterli değildir.

2. Yükleniciler, yalnızca bu alan için düzenlenmiş bir işletme kaydı varsa, bu, bellcomturkiye.com tarafından talep edilmesi halinde faksla sağlanmışsa veya ticaret sicilinde gerekli bir giriş varsa, ilgili siparişleri kabul etme ve karşılık gelen teklifleri verme hakkına sahiptir. Bellcomturkiye.com

3. Kaydolurken, yüklenici ve müşteri henüz atanmamış bir üye adı ve şifre seçer. Üye adı, böyle bir ticari markayı kullanma yetkisi olmadıkça bir e-posta adresi, bir İnternet adresi veya tescilli bir şirket veya ticari markadan oluşamaz. UnderTool.de, şüphe durumunda, belirli bir şirket adını kullanmak için yetki belgesi talep etme hakkını saklı tutar.

4. Bellcomturkiye.com, bu tür ihlallerin ortaya çıkması halinde, gerek önceden uyarı yapıldıktan sonra gerekse bariz ihlaller durumunda üyeyi foruma katılmaktan men etme hakkını saklı tutar. Bellcomturkiye.com, üyelerden hiçbir şekilde şifre istemeyeceğini ve sadece bilinen şifreleri ve diğer verileri devir talep edilmesi halinde yetkili acentelere teslim edeceğini taahhüt eder.

§ 3 Lisans sözleşmesinin temelleri

Bellcomturkiye.com, forumu yalnızca veri kontrolü, değerlendirme ve ödeme davranışının izin verdiği ölçüde kullanıma açmakla yükümlüdür. Geçici işlevsel kısıtlamalar, size zararlar için talepte bulunma, fiyatı düşürme veya yeniden çalışma veya ücretleri ve diğer masrafları tazmin etme hakkı vermez. Bu aynı zamanda, bellcomturkiye.com’un sorumlu olmadığı bir elektrik kesintisi veya ağ arızası durumunda veya gerekli bakım çalışmaları nedeniyle sunucu kullanılabilirliğinin geçici olarak kısıtlanması için de geçerlidir.

§ 4 Ücretler

Ana sayfadaki ücret bilgilerinde yer alan ücretler, yüklenici tarafından karşılanır. Ücretler fatura ile alınır, fatura otomatik baskı için elektronik olarak gönderilir. Bellcomturkiye.com, bir müzayedeye dahil olanların yaptığı harcamalar için sorumluluk kabul etmez. Bir müzayedenin erken sona ermesi e-posta ile info@bellcomturkiye.com de bildirilmeli ve bu amaçla müzayede sahteciliği yapılmamalıdır.

§ 5 Engelleme, iptal, fesih

Bellcomturkiye.com, yasal hükümlerin, üçüncü şahısların haklarının, bu hüküm ve koşulların ihlali durumunda veya belirli bir suç eylemine teşebbüs şüphesinin olması durumunda üyeleri geçici veya kalıcı olarak bloke etme hakkını saklı tutar. Bir üye hesabının kabul edilemez bir şekilde devredilmesi veya ilgili hizmetlerin kötüye kullanılması veya “ Mesaj Kutusu”nun kötüye kullanılması durumunda, yanlış veya eksik adresler kullanılırsa, 5 veya daha fazla öğenin tekrarlanan olumsuz incelemeleri durumunda son bir engelleme gerçekleşir. doğrudan işlem talebi olarak işlev görür. Kendini tanıtma veya bellcomturkiye.com’u atlamak için bizimle iletişime geçme talebi. Birden fazla üye hesabı olan bir üye de bu üye hesaplarından engellenebilir. Kullanıcı sözleşmesi, üye tarafından herhangi bir sebep göstermeksizin info@bellcomturkiye.com veya bellcomturkiye.com’un kendisi tarafından istediği zaman feshedilebilir, ancak başka bir bellcomturkiye.com üyesi ile henüz tamamlanmamış bir sözleşme sırasında feshedilemez.

Yüklenici için bildirim süresi her zaman kayıttan sonra 11 aydır. E-posta ile veya yazılı olarak. Aksi takdirde yüklenici ile bellcomturkiye.com arasındaki sözleşme otomatik olarak uzatılacaktır.

§ 6 yorumlar

Üyeler, sözleşmeyi imzalarken sağlanan verilerin doğruluğuna karşılıklı olarak ikna etmekle yükümlüdür. Bellcomturkiye.com bu amaçla diğer üyelerin güvenilirliğinin derecelendirileceği bir derecelendirme sistemi kurar. Sadece bellcomturkiye.com forumunun kullanımıyla ilgili derecelendirmelere izin verilir. Yanlış derecelendirmeler derhal kalıcı bir yasağı haklı çıkarır. İncelemeler gerçekçi tutulmalıdır. Tutarsız değerlendirmeler, geçici ve tekrarlanan durumlarda kalıcı bir yasağı haklı çıkarır. Sözleşmenin uygulanmasıyla doğrudan ilgili olmayan incelemeler yasaktır. Yanlış bir değerlendirme durumunda üyeler, özel hukuk kapsamında itiraz etme hakkını açıkça saklı tutar. Bellcomturkiye.com, derecelendirmeleri kesinlikle incelememektedir.

§ 7 Yasaklanmış siparişler

Hem müşterilerin hem de yüklenicilerin forum aracılığıyla yasal hükümleri ihlal eden veya iyi ahlaka aykırı hizmet sunması yasaktır ve bu, yüklenici için gerekli kamu hukuku onayı olmadan yapılabilir. Bellcomturkiye.com kamu hukuku, sosyal hukuk veya mali hukuk düzenlemelerine uygunluğu kontrol etmez. İlgili sözleşme ortağı, kontrol etmekten sorumludur. Bellcomturkiye.com platformunun izin verilebilir veya yasaklanmış her türlü reklam için kullanılması yasaktır. İlgili yüklenici, asgari miktarlar sağladıkları sürece, ücret düzenlemelerine uymaktan sorumludur. Bu tür ücret tarifelerine uyulmaması, herhangi bir zamanda yasaklanmaya neden olabilir Bellcomturkiye.com’un bu konuda herhangi bir izleme veya inceleme yükümlülüğü yoktur.

§ 8 Veri değişimi

İki üye arasında bir sözleşme imzalandığında, bellcomturkiye.com bizimle iletişime geçmek için gerekli verileri sağlar, ancak yanlış, eksik bilgiler, yazım hataları, yanlışlıkla tekrarlanan siparişler veya yanlış verilen siparişler için sorumluluk kabul etmez. Bu bağlamda, sağlayıcı yalnızca sorumludur. Verilecek teklif fiyatı, ilgili yasal katma değer vergisini içeren nihai fiyattır. Sözleşme ortağı, aktarılan verilere önceden yazılı izin vermediği sürece, neden veya amaç ne olursa olsun, üyelerin ilgili sözleşme ortağının verilerini aktarması yasaktır.

II. Sözleşmenin imzalanması

§ 1 Çevrimiçi müzayedeler için bir sözleşmenin imzalanması

Bir teklif gönderildiğinde ve bir teklif kazanıldığında, teklif veren ile teklif veren arasında, teklif verme süresi içinde en düşük teklifi veren teklif sahibinin bir sözleşme ortağı olduğu bir sözleşme yapılır. Yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme, bellcomturkiye.com üzerinden veya web sitesi ile değil, sadece üyeler arasında doğar.

III. Yükümlülük

§ 1 Tazminat

Üye, bellcomturkiye.com’u diğer üyelerin veya üçüncü kişilerin, gerek verilen emirler, içerikleri, sunumları ve buna ilişkin değerlendirmeler açısından olası kanun ihlalleri nedeniyle bellcomturkiye.com aleyhine ileri sürebilecekleri tüm iddialardan muaf tutmaktadır. Yine de bellcomturkiye.com’un tazminat talebinde bulunulması halinde üye, tüm yetkili makamlar için gerekli yasal kovuşturma masrafları da dahil olmak üzere dahili olarak tüm tazminat taleplerini üstlenir. Üyelere göre bellcomturkiye.com, bir çalışanın veya ortağın herhangi bir kusuru sadece bu kapsamda bellcomturkiye.com’a atfedilebilecek şekilde, yalnızca kasıtlı kasıt veya ağır ihmal durumunda meydana gelen zarardan sorumludur. Aksi takdirde, özellikle kar kaybı veya diğer giderler için değil, doğrudan, dolaylı hasarın değiştirilmesi konusunda hiçbir sorumluluk yoktur. Girişimcilerle ilgili olarak, bellcomturkiye.com ayrıca yalnızca sözleşme yapıldığında öngörülebilen hasarlardan sorumludur. Bu, üyenin yasal statüsüne bakılmaksızın geçerlidir.

§ 2 Yargı yeri

İzin verildiği ölçüde, St. Gallen bölgesi yargı yeri olarak kabul edilmektedir.

§ 3 iletişim

Üyeler ile bellcomturkiye.com arasındaki bildirimler genellikle elektronik olarak e-posta yoluyla yapılır. Bir üyenin posta adresi ve e-posta adresinin üye tarafından güncellenmesi gerektiği yazılı forma izin verilir. Bilinen son posta adresi veya e-posta adresi bellcomturkiye.com için geçerlidir.

Pin It on Pinterest

Bir siparişiniz varsa, formumuzu ücretsiz olarak doldurun ve hemen çeşitli firmalardan / ustalardan birkaç teklif alacaksınız.
Ücretsiz kayıt olun ve siparişinizi yayınlayın

Bir şirket / zanaatkar olarak sürekli yeni müşteriler aramalısınız. Bellcom'a kaydolun ve yakında bölgenizden ve tüm Türkiye'den yeni sorular alacaksınız.
Şirketler / zanaatkarlar için ücretsiz kayıt

Giriş